Jsme aktivní partička sportovců, pedagogů, dobrodruhů, kteří milují pohyb, zábavu, učení a vše co s tím souvisí.
Každý z týmu je důležitou součástí bez ohledu na věk a vzdělání. Důležitá je pro nás souhra, vzájemnost,
kamarádský přístup k dětem a chuť učit.
Učíme, bavíme se, smějeme se, a Ti, které učíme, se smějí, baví a učí.

ADRIANA – zakladatelka, hlavní lektor, animátor, zdravotník, sportovec, pedagog
Diplomovaná zdravotní sestra s praxí na JIP novorozenecké chirurgie, akutní ambulanci FTN, v současné době v ordinaci praktického lékaře. Instruktorka spinningu, aerobiku, kickboxu a jiných s 27 letou praxí v mnoha pražských sportovních zařízeních (Fitness Olymp, Brumlovka, Fanatik, Flora, Podolí, atd.). Pedagog pro volnočasové aktivity ZŠ i MŠ s praxí, se zaměřením na sportovní aktivity, pohyb v přírodě a zdravovědu. Školitelka první pomoci zaměstnanců v řadě firem a společností. Bývalá úspěšná veslařka s několika tituly mistryně ČR od kategorie žákyň až po kategorii žen, mistryně světa v kategorii žen Masters (amatérských závodníků – za svobodna Faltýnková) v roce 2007 Zagreb.
Matka dvou podařených holčiček a manželka jejich skvělého tatínka se svatozáří

MARTINA - vedoucí, zdravotník
Kolegyně diplomovaná zdravotní sestra. Pečlivá, důkladná se smyslem pro spravedlnost. Celý rok pečuje a věnuje se seniorům. Je nováčkem v našem týmu. Je přímá, přísná, důsledná i zábavná. Děti mají rády pravidla, proto ji v našem týmu potřebujeme a vítáme. ,,Dobře se otáčí i v kuchyni"

HONZA – zdravotník, animátor.
Báječný kolega záchranář, školitel a sportovec. Umí zaujmout a rád se směje. Když zrovna život nezachraňuje, tak učí jak to udělat. Táta dvou malých špuntů.

VĚRKA – noční dozor, chůva, pomoc v kuchyni
Někdy je třeba utřít slzy, utišit a pomoci se stýskáním, jindy zas důrazně zavelet k večerce. Vynikající noční strážce.

KÁJA - animátor
Profík v našem týmu. Absolventka SPGŠ Beroun. Ničeho se nebojí, co na srdci to na jazyku. Umí nadchnout i pozlobit, hlavně v pohybových aktivitách.

KLÁRA - animátor
Profík v našem týmu. Absolventka SPGŠ Beroun. Kde se objeví, tam je zábava, smích a radost. Nepostradatelný člen našeho týmu.

BÁRA - animátor
Profík v našem týmu. Absolventka SPGŠ Beroun. Je pro každou legraci, nebojí se žádné výzvy, děti ji milují

Ostatní animátoři a zdravotníci – kolegové sportovci, kolegové zdravotníci, studenti a absolventi zdravotních a pedagogických škol
Spolupracujeme s:

  • SZŠ 5.května, Praha
  • SPGŠ Beroun