Kdo jiný, než účastníci naší jízdy.

Dejte nám vědět, co vás bavilo, jaká jsou vaše přání, přispějte novými nápady a typy. Jsme rádi za každý podnět, i my se učíme. Napište nám email. Chceme se zlepšovat, učit novým věcem a pochvala vždy potěší.

Email: reference@popojedeme.cz

ZŠ Poláčkova, Praha 4

Adriana nám nabídla své služby na škole v přírodě, kde bylo téměř padesát dětí. Její péče nejenže byla vynikající, ale také byla provázena profesionálním a empatickým přístupem k dětem. Jako zdravotnice vynikala ve své komunikaci, což přispělo k celkovému pocitu důvěry a pohodlí. Její schopnost organizovat péči byla skvělá, nám všem to dodalo klidu a jistoty v případě potřeby lékařské pomoci.

Jitka Šormová

Děkujeme Vám za krásný program.
Reference učitelek
- Zajímavé
- Prožitkové učení
- Velice přínosné
- Dostačující
- Děti stačily vše pochopit a byly plně zaujaté
- Chtělo by to více takových projektů
- Praktické zkušenosti

- Zajímavá zkušenost
- Děti byly zabavené
- Kvalitní a odborná paní instruktorka s praxí

Tereza Kubiš
zástupkyně ředitelky
Mateřská škola 4 pastelky
detašované pracoviště MŠ Kotorská

Dobrý den,
ještě jednou bych ráda touto cestou poděkovala za Vaše vystoupení v naší MŠ v rámci projektu Pidi záchranáři.
Program byl dobře zvolený jak obsahem, tak svojí interaktivní formou. Byl přiměřeně dlouhý. Dětem se líbily praktické ukázky a cvičení. Pro učitelky byl rovněž přínosný, zejména užití defibrilátoru v praxi.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Bc. Lenka Hejduková
zástupkyně ředitelky
Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14

Děkujeme Adrianě a jejímu týmu za úžasný den s nadupaným programem pro děti na našem příměstském táboře. Děti byly nadšené, rodiče je opět ráno předávali s větami o tom, jak je děti večer školily z první pomoci. Ještě jednou velice děkujeme za bohatý a přínosný program.

Daniela Sedláková

Byla jsem na tomto táboře se svým postiženým synem jako doprovod.
Moc mě potěšil a mile překvapil přístup všech dětí k mému Kryštofovi.
Na první pohled je jeho postižení vidět. Děti se sami nabízely, že mi pomohou. Vzaly jeho hendikep výborně. Nikdo se mu nesmál. Povidaly si s ním a hrály si
Moc za to děkuji
Musím dále poděkovat vedoucí Adrianě, jak pro děti připravila zajímavé povídání o první pomoci a jaký dělala program her a soutěží pro děti.
Dále mé díky patří paní Ivě a Věře za chutné jídlo, které pro nás vařily
Budu moc ráda, když budeme moci jet příští rok zase
Pro syna i pro mě to byla nová zkušenost.
DIKY MOOOOOC
Karolina

S Adrianou jsme si užily zábavnou a poučnou besedu o první pomoci.Prožitek, který si děti odnesly z této besedy, předčil naše očekávání.Děti spolupracovaly, výborné vedení ze strany lektorky, dostatek podnětů, vřele doporučuji, jen tak dál.

MŠ Máslovice

Adrianu jsme opětovně přizvali ke spolupráci a to tentokráte na Lyžařský výcvikový kurz, jelikož jsme s ní měli perfektní zkušenosti ze ŠVP. Na LVK s námi jelo 43 dětí a já, jako vedoucí kurzu, jsem měla jistotou, že o zdraví a bezpečnost dětí je naprosto profesionálně postaráno.

Na Adrianě si cením její profesionalitu, jelikož nic nepodcení, je pečlivá a přesně ví, co dělat. Navíc odborně, a s přístupem k věku dětí, nám poskytla přednášku První pomoci, kdy využila i trenérský defibrilátor, včetně nácviku dýchání z úst do úst, kde s sebou pro trénink dětí vezla na hory i „Andulu“. Přednáška byla pro děti poutavá, vedena zábavnou formou. Zaujala tak moc, že po příjezdu domů, prý děti učí doma i rodiče. A to je „PECKA“!!

Adriana funguje (je k dispozici 24 hodin denně), účastní se veškerých výletů a aktivit dětí, zajišťuje podávání pravidelně užívaných léků dětem, dle instrukcí lékaře či rodičů, vede zdravotní deník a veškerou povinnou dokumentaci (bezinfekčnost, způsobilost, atd.). Dle souhlasu rodičů zajišťuje podání léků a transport k lékaři v akutních případech, komunikuje s rodiči, lékaři v případě nutnosti, dohlíží na hygienu a stravování, pořádek na pokojích i v objektu, ošetřuje drobná poranění, poskytuje první pomoc v případě úrazu, apod.
Co se týče komunikace a spolupráce s Adrianou, neuvěřitelně si sedíme. Mezi námi vládne skvělá atmosféra a chemie. Moc si rozumíme a vycházíme si navzájem vstříc. Musím říci, že je ochotná udělat i věci nad její kompetence, kdy pomohla v krizové situaci i při výcviku lyžování na svahu. Jinak samozřejmostí bylo, že byla neustále, jako zdravotník, na svahu a byla kdykoliv připravená pomoci.
Za náš tým jí tímto mooooc děkuji a do budoucna jinou zdravotnici nechceme!! Adri, díky!!!!!!

V květnu 2019 jsme se vrátili ze švp z hotelu Kodrea s programem Malý záchranář.
Zábavnou formou jsme se naučili poskytovat první pomoc a pracovat se zdravotními pomůckami.
Největší zážitek byl nácvik masáže srdce na figuríně KRP.
Děti se dozvěděly pomocí soutěží mnoho nového.
Program byl bohatý ! Vřele jen doporučujeme !
Těšíme se příště na pokračování Malého záchranáře.

Na Škole v přírodě se o nás starala zdravotnice Adriana. Svoji funkci vykonávala pečlivě, se vší vážností, ale zároveň s přátelským přístupem. Můžeme jen doporučit!

Zdravotnice Adriana, není co vytknout. Byla nám doporučena kolegyní, která absolvovala ŠVP s Adrianou již minulý rok. Perfektní práce, chválíme a děkujeme! Těšíme se zas.

Dopis přímo od dětí

Dopis od dětí

Nadherna priprava, organizace i prubeh celeho programu byl neskutecny.Deti ve veku od 3-6let se dozvedely a hlavne i vyzkousely,jak pomoci kamaradovi v nouzi.A za to Adriane patri velky DIK.Dekujeme a tesime se na dalsi spolupraci v nasi skolce Indigo Kids.